Graduate Students

Name College
Tomas Albergo Balliol College
Milena Bartholain Regent’s Park College
Udit Bery Magdalen College
Michael Bruckner Merton College
Laurenz Casser Oriel College
Ondrej Cerny University College
Matthew Collier Oriel College
Sam Couldrick Brasenose College
Aleksander Domoslawski University College
Jonathan Egid Wadham College
Romy Eskens Balliol College
Charlotte Figueroa St Edmund Hall
Tomi Francis St Catherine's College
Kevin Gibbons St Edmund Hall
Alexander Gilbert St Anne’s College
William Gildea Keble College
Francis Grimshaw Lincoln College
Eilidh Guthrie Wadham College
Sally Harding Corpus Christi College
Jonas Haeg Balliol College
Matthew Hewson Pembroke College
Jura Ivankovic Linacre College
Jens Jaeger St Catherine's College
Hochan “Sonny” Kim Lady Margaret Hall
Garrett Lam Magdalen College
Chiara Martini Somerville College
Michal Masny University College
Thomas Mitchell Worcester College
Lilith Newton Balliol College
Gary O'Brien Wolfson College
Juliana Puerta Gomes St John's College
Weng Kin San St Hilda’s College
Thierry Schuetz Harris Manchester
Rhys Southan Exeter College
Niklas Stadelmann Keble College
Lovisa Tengberg St Catherine’s College
Sean Troxel Wycliffe Hall
Name College

Christopher Benzenberg

St Cross College
Michael Bevan St Cross College
Matthew Bradley New College
Thomas Carswell St John's College
Sara Chan Blackfriars
George Christofi Magdalen College
(Maria) Beatriz Correia Santos Lincoln College
Sean Costello Blackfriars
Lydia Drabkin-Reiter Lincoln College
Justin Fishman St Hilda's College
Katherine Hong Oriel College
Justin Horky Hertford College
Oliver Hurcum Worcester College
Caspar Jacobs Exeter College
Maya Krishnan Balliol College
Joe Lewis St Anne's College
Sebastian Liu Merton College
Oushinar Nath Mansfield College
Toby Newberry Mansfield College
Fani Ntavelou Baoum Magdalen College
Reuben Oreffo Mansfield College
Joshua Pearson Trinity College
Aidan Penn Balliol College
Sebastian Pohl St Anne's College
Adam Roberts Balliol College
William Rooney St Cross College
Ruby Shao Exeter College
Felix Taube Wadham College
Andreas Vitangeli Corpus Christi College
Kuizhi Wang Hertford College
Gordon Wilford Lady Margaret Hall
Zepo Yang St Edmund Hall
Name College
Bridget Brasher Christ Church
Lea Cantor Worcester College
Kevin Chapman Exeter College
Jessica Dean Oriel College
Jonathan Desnick St Edmund Hall
Ciar McCormick Oriel College
Luke Reynard St Cross College
Sam Sykes New College
Joel Vall Thomas St Hilda's College
Name College
Jack Lawrence Balliol College
Olumakinde Ogunnaike Merton College
Natasha Oughton University College
Wesley Roberts Trinity College
Manveer Sahota St Anne's College
Daniel Sega Neuman Exeter College
Jaroslav Varchola Balliol College
Name College
Farbod Akhlaghi-Ghaffarokh Oriel College
Calvin Chan Balliol College
Joseph Chapa Magdalen College
Nathan Cofnas Balliol College
Alasdair Craig Lady Margaret Hall
Patrick Duerr Oriel College
Alice Evatt Balliol College
Alexis Fogelman The Queen's College
Petra Kosonen Worcester College
Martin Lesourd Linacre College
Lukas Lewerentz St Hugh's College
Chong Ming (CM) Lim Corpus Christi College
Sybilla Pereira New College
Arnaud Petit St Hugh's College
Henry Pickford St Hugh's College
Alesia Preite St John's College
Robert Underwood Oriel College
Gabriel Watts Oriel College
Thomas Webster Wadham College
Name College
Harry Alanen New College
Caterina Baldini Christ Church
Gulzaar Barn Mansfield College
Benjamin Brast-McKie Lady Margaret Hall
Jacob Burda The Queen's College
Kevin Busch St Anne’s College
Simon-Pierre Chevarie-Cossette University College
Sam Clarke St Anne's College
Joseph Cregan Oriel College
Maciej Czerkawski

University College

Luke Davies Merton College
Saloni de Souza Balliol College
Christina Dietz St Cross College
Alexander Dowding Lady Margaret Hall
Guus Eelink Merton College
Joao Fabiano St Cross College
Mark Fiddaman Linacre College
Christopher Fowles The Queen’s College
Catrin Gibson Exeter College 
Sebastian Sunday Grève  The Queen's College
Daniel Harkin New College
Alexander Heape Mansfield College
Carl Hildebrand University College
William Jefferson Balliol College
Shr-Jie (Jay) Jian Balliol College
Maximilian Kiener St Peter's College
Bradford Kim St Cross College
James Kirkpatrick University College
Kacper Kowalczyk Wolfson College
Philipp Kurbel  Balliol College
Sarah Lane-Smith Merton College
Benjamin Lange St Anne's College
Joseph Leftley Balliol College
Michelle Liu Somerville College
Annina Loets Trinity College
James Matharu New College
Tushar Menon Balliol College
James Milford Christ Church
Raphael Milliere Magdalen College
Beau Mount Magdalen College
Ela Naegele Magdalen College
Matthew Oliver Merton College 
James Openshaw Pembroke College
Katharine O'Reilly University College
Michael Plant St Cross College
Franziska Poprawe Exeter College
Carina Prunkl Balliol College
Ketan Ramakrishnan Balliol College
James Read Hertford College
Alexander Roberts University College
Korbinian Rueger Balliol College
Johanna Schnurr St Hilda's College
Mattia Sisti Oriel College
Collis Tahzib St John's College
Tena Thau St Peter's College
Luke Teeninga St Cross College
Areti Theofilopoulou St Cross College
William Turvill St Anne's College
Thomas Walton Wadham College
Yaron Wolf Wadham College
Name Home Institution
Jadwiga Guerrero van der Meijden Jagiellonian University, Krakow, Poland
Masanori Oikawa The University of Tokyo, Japan
Konstantin Weber Friedrich-Alexander-University Erlanger-Nurnberg
List of site pages