Graduate Students

Name College
Jingyi An St Cross College
Catherine Ashworth Pembroke College
Sarah Atkins Exeter College
Quincy Crawford IV New College
Paolo Faglia Balliol College
Crystallene Fernando St Anne's College
Nicholas Andrew Gauthier Balliol College
Isaac Hadfield Trinity College
George Hargrave Hertford College
Selim Heers University College
Amit Karmon Reuben College
Colton Karpman St Anne's College
Crystal Lam Somerville College
Kristoffer Lövgren Wolfson College
Xiaoyi Lu St Hilda's College
Luca Marsico St Peter's College
Max McLoughlin Balliol College
Theo Palmer Corpus Christi College
Adam Rachman St Anne's College
Imogen Rivers St Cross College
Yiyang Shu Worcester College
Jared Smith St Hugh's College
Ran Tao St John's College
Jiaxin Wei St Cross College
Name College
Kabir Bakshi Merton College
Rose Brugger The Queen's College
Xiuhao Chen St Cross College
Rebecca Clark Balliol College
Simon Custer Mansfield College
Jules Desai Magdalen College
Gabriel de Sousa Wolfson College
Lydia Drabkin-Reiter Lincoln College
Avital Fried Trinity College
Mahati Garimella Mansfield College
Yonatan Genende Worcester College
Samantha Godwin Harris Manchester College
Anna Golova Brasenose College
Salvador Gouveia Brasenose College
Samuel Greene Hertford College
Maurice Grüter Lincoln College
Gabriel Ioana Magdalen College
Edward Jennings Jesus College
Arham Kazi Worcester College
Fionn Kennedy Exeter College
Shixiang Lin Somerville College
Kiran Lloyd St Cross College
Julieta MacOme St Peter's College
Matthew Mavrogiannis Wolfson College
Lillian Moore-Eissenberg Wadham College
Sophie Nagler New College
William Nolan Exeter College
Michael O'Connor Balliol College
Katie Prosser St Catherine's College
Otto Räsänen Lady Margaret Hall
Joseph Rosing Pembroke College
Sebastian Sanchez-Schilling St Anne's College
Lara Scheibli St Edmund Hall
Martin Schlombs St Hilda's College
Leonhard Schneider St John's College
Eric Sheng Corpus Christi College
Peder Skjelbred Wadham College
Kimon Sourlas-Kotzamanis Wolfson College
Jessica Still St Anne's College
Henry Straughan Corpus Christi College
Harry Tappenden St Anne's College
Merlin Wehrs St Hugh's College
Abigail Whalen Magdalen College
Hallam Willis Wolfson College
Xinpeng Wu Hertford College
Wei Yong St Hugh's College
Name College
Anders Emil Beuchert Lady Margaret Hall
Beth Crawshaw Jesus College
Theodore Davies St Anne's College
Kassandra Dugi Lady Margaret Hall
Nathan Elvidge Blackfriars
Emma Ippolito  Brasenose College
Lauren Miano St Cross College
Madeleine Parkinson Wolfson College
Joseph Sibley Keble College
Alexander Stooshinoff Kellogg College
Nick Tsertsvadze St Anne's College
Caroline Turner Balliol College
Ishtar Warda St Anne's College
Siyi Wang St Anne's College
Yasser Zahur Ahmed Qureshy Oriel College
Name College
Galla Mora I Abelaira

Brasenose College

 Yoram Sennekool Lincoln College
 Francisca Vasconcelos Keble College

 

Name College
Harry Andrews New College
Giuseppe Colonna Wolfson College
Florent Dumont Exeter College
Lorenzo Elijah Balliol College
Bryce Goodman Wadham College
Daniel Grimmer Reuben College
Artur Harris Lincoln College
Matas Kersys Corpus Christi College
Boaz Laan Pembroke College
Jakob Lohmar St Anne's College
Lucas Luttmann Corpus Christi College
Gurjhinder Malhi Pembroke College
Dominic McGuire Queen's College
Mariona Miyata-Sturm New College
Thomas Ralston Kellogg College
Julian Ratcliffe Balliol College
Jennifer Semler Reuben College
Virginie Simoneau-Gilbert Pembroke College
Kyle Van Oosterum Hertford College
William Wells Oriel College
Lewis Williams Linacre College
Name College
Romain Dufêtre St Edmund Hall
Name College
Farbod Akhlaghi-Ghaffarokh Oriel College
Harry Alanen New College
Alexander Arridge St Anne's College
Milena Bartholain New College
Anna Bartsch Christ Church
Michael Bevan Magdalen College
Jonas Bozenhard The Queen's College
Matthew Bradley Wadham College
Robin Brons Balliol College
Andrea Buongiorno Wadham College
Barnaby Burleigh St Hilda's College
Lea Cantor Worcester College
Joseph Carlsmith St John's College
Calvin Chan Balliol College
Nicholas Clanchy Pembroke College
Alasdair Craig Lady Margaret Hall
Nicholas D'Aloisio-Montilla Hertford College
Emma Dore-Horgan Jesus College
Dominik Ehrenfels St Benet's Hall
Alice Evatt Balliol College
Johannes Fankhauser St Edmund Hall
Alexis Fogelman The Queen's College
Tomi Francis St John's College
Åsne Grøgaard Lady Margaret Hall
Marco Grossi New College
Nathaniel Helms Oriel College
Matthew Hewson Merton College
Justin Holder Lady Margaret Hall
Katherine Hong New College
Caspar Jacobs Magdalen College
Tess Johnson Hertford College
Daniel Kodsi Trinity College
Hermann Koerner Balliol College
Petra Kosonen  Worcester College
Maya Krishnan All Souls College
Benjamin Lange St Anne's College
Lukas Lewerentz St Hugh's College
Stéphane Marbeau Wadham College
James Marshall-Lockyer Hertford College
Chiara Martini Pembroke College
James Matharu New College
Nuno Mendes Da Silva Maia Mansfield College
James Milford Christ Church
Abishek Mishra Balliol College
Tobias Newberry  Worcester College
Gary O'Brien Blackfriars College
Emmanuel Ordóñez Angulo  Balliol College
Natasha Oughton Somerville College
Demosthenes Patramanis Lady Margaret Hall
Sybilla Pereira New College
Arnaud Petit Brasenose College
Fabian Pregel St Cross College
Alesia Preite St John's College
Matthew Rosen New College
Daniel Simons Wadham College
Hans Robin Solberg St Edmund Hall
Rhys Southan Exeter College
Erick Spahr Corpus Christi College
Yee Hang Sze St Hilda's College
Elliott Thornley Merton College
William Turvill St Anne's College
Alessio Vaccari St Peter's College
Andrea Vitangeli University College
Louis Wall Christ Church
Jack Wearing St John's College
George Webster Wadham College
Kevin Zhang Worcester College
Zijian Zhu Corpus Christi College
Name Home Institution
Moses Estrada The University of Leeds, United Kingdom
Daniele Garancini Lingnan University, Hong Kong
Wenqi Li Peking University, China
Siqi Ye Zhejiang University, China
Zidanlan Yin Tsinghua University, China